..Vítejte na T-layouts.Blogu,věnující
..se grafice.Sháníte design?
..Tak se podívejte do našeho
..katalogu volných designů a
..pokud chcete design "na míru"
..tak si o něj napište v rubrice
..na přání.Doufáme,že se vám
..zde bude líbit a opět nás
..navštívíte.
Města/Místa

NY layout

2. prosince 2009 v 15:29 | Nikitha

Poslední dobou jsem spatlala hodně layoutů, ale byla jsem lína je sem dát. Jsem líná i teď, takže je nerozřezanej a nenastavenej. Ale snad i tak si ho někdo vezme a nastaví sám, já ho možná někdy nastavím, ale moc bych tomu nevěřila =)

Colorful Floridas Buildings

5. října 2009 v 19:37 | Siaira

Z týmto layoutom som sa patlala dosť dlho (teda s tými budovami) a nakoniec z toho nič nie je :(. Nemám nápady ako urobiť stránku, tak som ju tak trochu odflákla. Niekomu sa to však môže páčiť. Uvidím ;)

London Daily layout

8. září 2009 v 17:09 | Nikitha

Tento layout je bez záhlaví a je z mého pohledu velmi jednoduchý a odfláknutý páč za 20 minut letim na trénink a dnes jsem sem chtěle něco hodit neboť mi to o víkendu krapet nevyšlo ;) Snad mě oml,uvíte že je to dnes bez ikonky ala na ní už fakt nemám čas. Od teď bych chtěla dělat k layům odkazy pomocí klikačky ale včera jsem s tim bojovala u kámoška na blogu a z 5 ikonek fungovala jen jedna =) tak jsem nechtěla rizkovat chybnej nebo dokonce nefunkční odkaz.

Nekraď! xD njn čeština, probíráme bibli

This man made JUNGLE

27. srpna 2009 v 16:25 | Nikitha

+ Preview +


Já vim, já vim těžší layouty jsem vám slibovala ale tendle mám v počítači už hrozně dlouho a děsně se mi líbí. Na obrázku je NY. Snad se ho někdo ujme =)
Jsou tam dva bonusky ostatně jako u ostatních layoutů...


Na té větě v zápatí si trvám jinak si s vámi potom "pokecá" admin.

EDIT: použila jsem ho na svém blogu TADY

Geisha

24. srpna 2009 v 9:25 | Hime
Tenhle design jsem udělala hrozně na rychlo, aby ode mě něco přibývalo, ale nastavení pak stejně trvalo hrozně dlouho. Tenhle design má hrozně moc nevýhod, ale tak smiřte se s tím :D Nevím, jestli se bude líbit, ale tématicky jsem ho udělala do soutěže, i když nemá nejmenší šanci. Kdybych měla víc času, tak si s tím trochu pohraju, ale takhle. No nic, enjoy. P.S: Není to anime, ale nevěděla jsem, kam to zařadit

Port Bridge

17. července 2009 v 14:26 | Cullen_girl x)
Tak tu máte odomňa další dess...Je taký obyčajný...a ani mi dlho netrval....Tak snád sa vám bude páčiť a komentujte ho:)

Náhlad
 
 

Reklama